Prestavba na plyn LPG, CNG - akákoľvek značka

01. 05. 2010

Metodický pokyn ministerstva dopravy priniesol zmenu, ktorá zjednodušuje skúšky vozidiel po individuálnej prestavbe na LPG.

Ak sa použije medzinárodne schválený systém už nie je potrebné cestovať do do emisnej skúšobne do zahraničia - postačuje kontrola na stanici emisnej kontroly.

Ušetríte tak okrem výdavku za emisnú skúšku (cca 300.-€) i čas a náklady na cestu napr. do ÚVMV Praha, Varšavy alebo Budapešti, kde sa tieto skúšobne nachádzajú.

Aj tak však k cene prestavby budete musiť prirátať kolky na schvaľovacie konania cca 100.-€, a cenu v skúšobni (najbližšie ZV-TEST kancelária v Žiline) cca 250.-€.

Rubrika: Aktuality | Celý článek: Prestavba na plyn LPG, CNG - akákoľvek značka | Komentáře: 0

Strankovani
1 | 2 | 3 |
 
http://www.canakkaleruhu.org http://www.vergimevzuati.org http://www.finansaldenetci.com http://www.securityweb.org http://www.siyamiozkan.org http://www.fatmaozkan.com http://www.sgk.biz.tr http://www.denetci.gen.tr http://www.bagimsizdenetim.biz.tr http://www.mevzuat.biz.tr http://www.security.biz.tr http://www.sorgulatr.com http://www.kanunlar.biz http://www.prsorgu.net http://www.sirabul.com http://www.emekliol.org http://www.coklupagerank.com http://www.coklupagerank.net http://www.coklupagerank.org http://www.prsorgu.org http://www.scriptencode.com http://www.sirabul.net http://www.sirabul.org http://www.sitenizanaliz.com http://www.seoisko.com http://www.seomavi.com http://www.scriptencode.net http://www.scriptencode.org